ماشین ظرفشویی بوش مدل 67NI10

ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS67NI10
ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS67NI10 جزء سری ۶ ظرفشویی های شرکت آلمانی است. که علاوه بر ویژگی های منحصر به فرد عالی، ظاهر زیبایی نیز دارد. و جلوه منحصر به فردی به آشپزخانه شما میبخشد. این مدل داری رده انرژی ++A است و تنها با مصرف ۹٫۵ لیتر آب می تواند ظروف ۱۳ نفره را تمیز کند.

برنامه Glass 40°
این برنامه ضمن خشک کردن بهینه و درخشان، ظروف شیشه ای را مانند کریستال با کیفیت بالا به آرامی تمیز می کند. این امر با کاهش دما، تنظیم دمای ماده شستشو و افزایش دوره خشک شدن امکان پذیر است. لیوان های براق و خشک شده بدون اثری از لکه، نتیجه تمیز کردن درخشان و ملایم است.

تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای
آب با سختی کم باعث کدر شدن شیشه و چینی می‌شود. ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS67NI10 با استفاده از یک دریچه مخصوص به طور خودکار سختی آب را در یک سطح متعادل نگه می دارد. در نتیجه حتی پس از چرخه های شستشوی زیاد، ظروف شیشه ای درخشش خود را حفظ می کنند.

صرفه جویی در مصرف آب
امروزه ماشین ظرفشویی هایی که میزان مصرف آب کمتری دارنند بیشتر مورد توجه کاربران قرار میگیرند. ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS67NI10 یکی از کم مصرف ترین های بازار به شمار می آید. این مدل برای شستشوی ظروف ۱۳ نفره حداکثر به ۹.۵ لیتر آب نیاز دارد.

گزینه HygienePlus
با ویژگی HygienePlus ظروف در دمای بالای ۷۰ درجه به مدت زمان ۱۰ دقیقه شسته می شوند. در نتیجه بخاطر میکروب زدایی عالی که دارد می تواند برای کسانی که در خانه کودک یا افراد مبتلا به حساسیت دارند، مفید واقع شود.

ویژگی Machine care
با این ویژگی کارآمد داخل ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS67NI10 همواره تمیز و عاری از هر گونه جرم و آلودگی خواهد بود. در نتیجه به شستشوی هر چه بهتر ظروف کمک خواهد کرد.

میزان صدای بسیار پایین
صدایی که از ظرفشویی های Super Silence بوش هنگام شستشو تولید می شود در حد ۴۰ الی ۴۵ دسیبل می باشد. در نتیجه شما می توانید در زمان شستشو ظروف بدون هیچ مزاحمتی به کارهای روزمرتان برسید.

جمع بندی
ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS67NI10 به برنامه های مختلفی تجهیز شده است تا بتواند رضایت شما را جلب کند. این مدل علاوه بر عملکرد عالی اش از مصرف انرژی پایینی نیز برخوردار است.

  • ظرفیت به نفر: 13
  • ابعاد: عرض 600 * عمق 600 * ارتفاع 845 میلی متر
  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد برنامه شستشو: 7
  • میزان مصرف آب: 9.5 لیتر
  • رده بندی مصرف انرژی:++A
  • کشور سازنده: ترکیه
  • سایر توضیحات: سیستم صرفه جویی مصرف آب Activ Water، سنسور تشخیص میزان آب Aquoa Sensor، سیستم تشخیص نشت آب Aquoa Stop، سنسور تشخیص تعداد ظروف Load Sensor، قابلیت تنظیم ارتفاع سبد بالایی، سیستم محافظت از ظروف شیشه ای

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است