کتری برقی فیلیپس مدل HD9350

کتری برقی فیلیپس مدل HD9350   درب کتری با دهانه بزرگ کە تمیز کردن ان اسان است درب دکمه دار ان با فشار به سادگی باز خواهد شد و از تماس دست با بخار اب جوش جلوگیری می کند. دهنە بزرگ ان تمیز کردن کتری برقی را ساده کردە است سیم پیچ برای نگهداری سیم بر روی ان تعبیە شدە است.

موارد استفاده از کتری برقی
آنها چند قابلیت برجسته تر به نسبت به کتری های سنتی دارا هستند

استفاده از آن ها آسان است

تنها کافی است آب را اضافه کنید و دکمه کتری را فشار دهید. کتری های الکتریکی با تنظیمات و ویژگی های درجه حرارت به راحتی آب را جوش می آورند.

کتری های الکتریکی سریعتر از اجاق گاز یا مایکروویو آب را به نقطه جوش می رسانند. اگر می خواهید فنجان قهوه خود را سریعتر آماده کنید، کتری برقی می تواند انتخاب خوبی باشد.

کتری برقی فیلیپس مدل HD9350
مدل برقی خیلی سریع تر اب جوش را مهیا میسازند در ظرف چند دقیقه آب را به جوش می آورند. محصولی مرتب و شیک ک بر روی سطح کابینت ها قرار خواهدگرفت از اساسی ترین نکات در موقع خرید کتری برقی:سبک و کم صدایی کتری_دکمە اتوماتیک خاموش_ نشانگر میزان آب _دسته راحت برای جا بە جایی و استفادە

کتری های برقی دقیق هستند
در حالی که درجه حرارت مناسب برای کلیه اشخاص چندان اهمیت ندارد، ولی برای هوا داران چای اهمیت بسیاری داراست. درجه حرارت مناسب می‌تواند تفاوت متعددی در مزه های گوناگون چای ساخت نماید. کسانی که به چای اولونگ یا این که چای سبز علاقه دارند، قادر خواهند بود آب را برای یک درجه مختص تنظیم نمایند.

کتری برقی فیلیپس مدل HD9350 بدنه ای از جنس استیل درجە یک با دوام و ماندگاری بالا.
برای جوشاندن آب نیازی به کتری برقی ندارید، ولی چنانچه می خواهید چای و قهوه را با فرکانس های مختلفی درست نمائید، می توانید با کتری برقی معاش خویش را ساده تر نمائید.

کتری بادوام استیل ضد زنگ با 1.7لیتر برای استفاده روزانه مناسب محل کار یا منزل قدرت 220وات , سازندەی این محصول شرکت فیلیپس با 60 سال فعالیت و تخصص در زمینە ساخت لوازم خانگی است.

طراحی فلز بادوام فولاد ضد زنگ با برس مناسب برای استفاده طولانی و مطمئن دارای سیستم ایمنی چندگانه در برابر جوشیدن و بدون اب شدن با خاموش شدن خودکار هنگام آماده شدن آب.فیلتر میکرو کە ذرات سنگ آهک ناخالصی های درون اب را جذب می کند.

ابعاد : 220x190x250 میلی متر
وزن : 1.8 کیلوگرم
توان : 2200 وات
جنس بدنه : استیل ضدزنگ
نوع در : متصل
کتری بدون سیم : بله
محدوده توان مصرفی : 2001 تا 2200 وات
توان مصرفی : 1850-2200 وات
محدوده ظرفیت : 1.6 تا 2 لیتر
گنجایش کتری : 1.7 لیتر
چراغ نشانگر : دارد
نمایشگر میزان آب : دارد
گرم نگهدار : ندارد
قطع کن خودکار : دارد
قابلیت تنظیم دما : ندارد
چرخش 360 درجه : دارد
صافی دهانه کتری : دارد
دکمه روشن و خاموش : دارد
طول سیم : 1 متر

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه