فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی | جام جم

کولر آبی آبسال 3900 کم مصرف مدل AC DC39 با کلید الکترونیکی

راهنمای خرید کولر آبی کم مصرف آبسال 3900 مدل ACDC39
کولر آبی کم مصرف آبسال 3900 مدل ACDC39 یکی از محصولات خانگی روبروزن برند آبسال است که برای تأمین سرمایش فضاهای خانگی، مناسب است. این کولر از کولر های کم مصرف با رده انرژی A است که تا 62% در مصرف برق صرفه جویی می کنند.

این مدل از کولر آبی مناسب مناطق گرم و خشک بوده و مساحت تقریبی تا 60 مترمربع را پوشش می دهد. کولرهای آبسال مجهز به سیستم جدید آبرسانی هستند که آب را به صورت یکنواخت روی پوشال ها تقسیم می کند و باعث افزایش بازده خنکی کولر و جلوگیری از ریختن آب روی الکتروموتور و سوختن آن می شود. این کولر مجهز به موتور سه سرعته کند، متوسط و تند می باشد. همچنین دارای نمایشگر دمای محیط و تایمر برای تنظیم زمان خاموش و روشن شدن کولر در طی یک شبانه روز است.

این کولر آبی آبسال دارای پروانه پلاستیکی یکپارچه می باشد که در برابر ضربه مقاوم بوده و ذرات گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. این پروانه نیازی به بالانس ندارد و با توجه به جنس پلاستیکی آن هرگز زنگ نمی زند. بدنه کولر آبی از جنس ورق گالوانیزه مرغوب ساخته شده و با ورقی پودری الکترواستاتیک پوشیده تا دارای دوام و عمر طولانی باشد. بدنه این دستگاه از ورق گالوانیزه مرغوب با پوشش ورقی پودری الکترواستاتیک است.

دکمه ECO که برای راه اندازی حالت اقتصادی (Economy) در کولر آبی کم مصرف آبسال تعبیه شده است، در ابتدای راه اندازی کولر که نیاز به خنکی بیشتری می باشد، نقش کنترل کننده را دارد. این امکان باعث می شود تا کارکرد موتور را کنترل کرده و در نتیجه پس از خنکی اولیه به صورت اتوماتیک باعث کاهش دور موتور شود. پروانه این کولر از یک قطعه پلاستیکی یکپارچه ساخته شده که در برابر ضربه مقاوم بوده و ذرات گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. مجهز به پمپ کم مصرف است که در برابر نوسانات ولتاژ برق مقاوم است.

مشخصات و مزایای کولر آبی کم مصرف آبسال 3900 مدل ACDC39
کولر آبی کم مصرف آبسال 3900 مدل ACDC39 دارای ویژگی های زیر است:

مخزن آب پردوام و مقاوم در برابر ضربه ساخته شده از پلاستیک تقویت شده
نشانگر اخطار در زمان فرارسیدن زمان تعویض پوشال
قدرت موتور 3/4 hp 
سیستم SOFT START جهت جلوگیری از لرزش و شوک در زمان راه اندازی
راه اندازی حالت اقتصادی (Economy)
مجهز به سیستم جدید آبرسانی برای توزیع یکنواخت آب روی پوشال‌ها
خاموش شدن اتوماتیک پمپ آب
کم مصرف و مقرون به صرفه نسبت به سایر کولرها
سیستم هوشمند خاموش شدن پمپ دستگاه به صورت خودکار پس از 15 دقیقه در صورت روشن نشدن موتور
دارای سه دور فن
مجهز به برنامه مصرف بهینه (ECO)

هوادهی (m3/hr) : 3570
ابعاد محصول (Cm) : 73*73*85
متراژ خنک کنندگی : 75
برق مصرفی : تک فاز 220 ولت
گارانتی : گارانتی 24 ماهه شرکت آبسال
قدرت موتور (HP) : 184 وات
وزن خالص(Kg) : 42

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه