غذاساز کنوود مدل FDM307SS

 غذاساز کنوود FDM307SS  جزو کاملترین و کاربردیترین غذاسازهای بازار است. این دستگاه ، دارای اوج کارایی در حیطهٔ تهیهٔ مواد غذایی است. غذاساز کنوود 307 ، دارای ۸۰۰ وات قدرت است. قدرت این دستگاه ، کاملا جوابگوی کار شما در آشپزخانه خواهد بود. همانگونه که اشاره کردیم این دستگاه  یک غذاساز کامل است. قابلیت‌هایی از جمله مخلوط کن ، خردکن و آسیاب دارد. غذاساز کنوود 307 ، همزن ، خمیرزن ، رنده برقی و آبمیوه گیری نیز دارد. ظرفیتِ مخلوط کن غذاساز کنوود 307 ، معادل ۱٫۲ لیتر است. ظرفیت کاسهٔ آن نیز ، ۲٫۱ لیتر است. برای کارایی هر چه بیشتر ، دستگاه حالت پالس نیز دارد تا نهایت قدرت دستگاه را در یک لحظه به شما بدهد. این غذاساز با وزن ۴٫۸ کیلوگرم به بازار عرضه می‌شود. با توجه به تعداد قطعات موجود در دستگاه ، این وزن کاملا معقول است.

وقتی غذاساز کنوود FDM307SS را نگاه می کنید ، به خوبی طراحی از نوع انگلیسی را مشاهده می کنید. این دستگاه ، با یک بدنهٔ استیل ضد زنگ روانه بازار شده است. غذاساز کنوود FDM307SS ، از لحاظ ظاهری دارای شکل مربعی است. دکمه ولومی بسیار خوش طرحی ، در وسط قسمت بدنه قرار گرفته است. خاموش / روشنِ دستگاه با این دکمه انجام می‌شود. در پایینِ این دکمه ، نام کمپانی کنوود قرار گرفته است. همانطور که اشاره شد ، وزن دستگاه غذاساز کنوود FDM307SS ، برابر با ۴٫۸ دهم کیلوگرم است. برای حملِ دستگاهی با این وزن ، دو دستگیرهٔ ثابت با ایجاد یک انحنا در کف دستگاه تعبیه شده است. حمل غذاساز با چنین دستگیره‌هایی واقعاً راحت شده است. این دستگاه باعث ذخیره زمان و صرف انرژی بسیار کمتری برای شما می شود. دستگاه طراحی کلاسیکی دارد و الهام بخش بسیاری از برندهای رقیب بوده است.

غذا ساز کنوود ۳۰۷ و مزیت های آن

غذا ساز کنوود ۳۰۷ ، یک وسیلهٔ همه فن حریف است. این دستگاه ، دارای بیشترین قابلیت های مورد نیاز در آشپزخانه است. شما برای درست کردن انواع سالادها ، خرد کردن انواع مواد غذایی ، آسیاب انواع حبوبات ، گردو و … می توانید از آن بهره ببرید. همچنین می توانید انواع آبمیوه را با آن تهیه نمایید. غذا ساز کنوود ۳۰۷ ، دارای دو سَری همزن بسیار باکیفیت ، برای ورز دادن خمیر نیز هست. شما به راحتی هرچه تمامتر می توانید مواد اولیه پخت یک کیک خوشمزه را با آن ، آماده کنید. تمام مراحل آماده کردن مواد غذایی ، به تنهایی با غذا ساز کنوود ۳۰۷ ، امکان پذیر می باشد. این دستگاه ، آنقدر کاربردیست به طوری که همیشه تصور می شود دو نفر در آن آشپزخانه کار می‌کنند. یکی شما و دیگری غذا ساز کنوود ۳۰۷.

غذاساز مدل ۳۰۷ کنوود ، شامل چه وسایلی است؟

در این بخش ، قطعات غذاساز مدل ۳۰۷ کنوود را به شما معرفی می نماییم. اولین وسیلهٔ همراه دستگاه ، مخلوط کن است. شما برای درست کردن یک معجون خوشمزه با ترکیبی از میوه ها ، میتوانید از غذاساز مدل ۳۰۷ کنوود استفاده نمایید. برای اینکار کافیست میوه ها را در دستگاه بریزید. تیغه های استیل بسیار تیز دستگاه ، در کوتاهترین زمان یک مخلوطِ آماده ، تحویل شما می دهند. دومین دستگاهِ همراه غذا ساز مدل ۳۰۷ کنوود ، آسیاب چند کاره است. این آسیاب یک تیغه چهار پرّه دارد . این تیغه در اوج کارایی طراحی شده است. دو تیغه رو به بالا و دو عدد آن رو به پایین هستند. تیغه ها حالت اره ای نیز دارند. برای آسیاب انواع حبوبات ، پسته ، آجیل ، قهوه و … می توانید از آن بهره ببرید.

غذاساز kenwood و قسمت غذاساز آن

قسمتِ غذاساز kenwood ، شمامل ۱۱ قطعه است. کاسهٔ آن دوم ۲٫۱لیتر ظرفیت دارد. درب کاسه ، تیغه های رنده ، سَری های همزن ، ورز دهنده و شفتِ دستگاه ، از دیگر اقلام غذاساز kenwood هستند. رنده های غذاساز kenwood در اندازه های ۲ میلیمتر و ۴ میلیمتر ، تولید می‌شوند. بخشِ خردکن آن نیز ، با تیغه های استیل ضد زنگ ، در دسترس شما قرار می گیرد. یک شَفت پلاستیکی نیز ، برای مواد نرمتر ، همراه خردکن به شما داده میشود. غذاساز kenwood ، دارای دو سطح سرعت است. همچنین دستگاه حالت پالس نیز دارد. این قابلیت با چرخش دکمه ولومی به طرف راست در اختیار شما قرار میگیرد و شما میتوانید از آن استفاده نمایید.

یک لیوان آبمیوه طبیعی با آبمیوه گیری کنوود ۳۰۷

مکانیزم آبمیوه گیری کنوود ۳۰۷ ، در نوع خود جالب است. این دستگاه ، به صورت یک صافی طراحی شده است. شما کافیست تکه های سیب را داخل دستگاه بریزید. آبمیوه گیری کنوود ۳۰۷ ، آب سیب را تا حد بسیار زیادی می گیرد. این کار از لحاظ اقتصادی نیز بسیار به صرفه است. تفاله ها در این قسمت صافی باقی می‌ماند. شما با استفاده از آبمیوه گیری کنوود ۳۰۷ ، یک آبمیوه طبیعی و سالم تهیه می کنید. آب میوه هایی که درصد خلوص آن بسیار بالاست. تمیز کردن این صافی نیز ، بسیار آسان است. قسمت پلاستیک مانند را از صافی جدا کنید و تفاله ها را بیرون بریزید تا تمیز شود. برای آب پرتقال نیز ، کافیست سری مخصوص آب پرتقال را ، روی دستگاه بگذارید. پرتقال ها را از وسط نصف کنید. چند لحظه بعد می توانید یک آب پرتقال طبیعی میل نمایید.

رنده برقی کنوود ۳۰۷ و روش کار آن

وقتی در ابتدای این نوشتار ، به دستگاه همه فن حریف کنوود اشاره کردیم ، منظور خاصی داشتیم. میتوان گفت دستگاه ، رنده برقی کنوود ۳۰۷ نیز هست. مکانیزم کار این رنده ، بسیار آسان است. شما برای این کار ، رنده با تیغهٔ مورد نظرتان را روی دستگاه سوار کنید. رنده برقی کنوود ۳۰۷ ، عالی‌ترین برش‌ها را برای شما انجام می دهد. شما می توانید سالادهای خوشمزه با آن تهیه نمایید. تیغه های رنده برقی کنوود ۳۰۷ ، از استیل ضد زنگ ساخته شده اند. این قطعات در ظرفشویی ، قابل شستشو هستند. قطعات پس از اتمام کار به راحتی از دستگاه جدا میشوند. میتوانید آنها را داخل ظرفشویی بگذارید تا تمییز شوند. از بابت زنگ زدگی نیز ، خیالتان راحت باشد. همانطور که گفتیم این قطعات ، ضدزنگ هستند و طول عمر زیادی دارند.

همزن کنوود ۳۰۷ و کارآیی آن

در این بخش می خواهیم قسمت همزن کنوود ۳۰۷ را ، مورد بررسی قرار دهیم. بدون شک ، این قسمت از غذاساز کنوود FDM307SS ، جزو محبوبترین قسمتهای دستگاه است. همزن کنوود ۳۰۷ ، برای آن بخش از آشپزی قابل استفاده است که شما وارد مرحله هم زدن مواد می‌شوید. فرقی ندارد شما چه ماده غذایی را می‌خواهید هم بزنید ، کافی مواد را داخل دستگاه بریزید. مقداری آرد ، کمی آب و دستگاه را روشن کنید. همزن کنوود ۳۰۷ معجزه می کند. حال اگر بخواهید خمیر یک شیرینی درست کنید چند تخم مرغ هم به خمیر اضافه کنید. غذاساز کنوود ۳۰۷ ، خمیر را چنان ورز می دهد که شما بتوانید همانند یک قناد حرفه ای ، شیرینی درست کنید. بدون بزرگنمایی ، همزن کنوود ۳۰۷ ، شما را از خرید دستگاههای همزن تک کاره ، بی نیاز میکند.

غذاساز چند کاره کنوود ۳۰۷ و کیفیت آن

غذاساز چند کاره کنوود ۳۰۷ ، توسط گروهی از متخصصین حوزه لوازم خانگی طراحی شده است. این دستگاه ، با بهترین و با کیفیت ترین مواد ساخته می شود. تمام قطعات غذاساز چند کاره کنوود ۳۰۷ ، بر اساس اصول هدایت ، کیفیت ، خلاقیت و طراحی ساخته می شود. این اصول ، در تمام محصولات کنوود دیده می‌شود. غذاساز چند کاره کنوود ۳۰۷ ، دارای قطعات نشکن و بدنهٔ ضدخش است. بدنهٔ آن ، از بهترین نوع استیل ساخته می شود. برای بهبود سطح امنیت ، غذاساز چند کاره کنوود ۳۰۷ ، سیستم قطع کن مداری بر روی دستگاه نصب شده است. ضمن آنکه غذاساز چند کاره کنوود ۳۰۷ ، به پایه های ضد لغزش نیز ، مجهز شده است.

نوآوری‌های جسورانه هر روز زندگی ما را شیرین تر می کند. غذاساز کنوود FDM307SS ، یکی از بهترینِ این نوآوری هاست. این دستگاه ، با عرضهٔ طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها در یک محصول ، خود را به بازار تحمیل نموده است. شما در آشپزخانه یک دستیار نیاز دارید. دستیاری که بتواند آنچه شما خواسته اید را دقیق انجام دهد. غذاساز کنوود ۳۰۷ ، شما را از خرید چندین دستگاه برای آشپزخانه بی‌نیاز می‌کند. این محصول یک طراحی کلاسیک دارید. کمپانی کنوود نیز اقرار نموده است که دنبال مد روز نبوده و بیشتر طرح هایش کلاسیک است. اما از لحاظ توانایی و قدرت ، واقعاً سنگ تمام گذاشته است.

 

 

 

رنگ : سیلور
خردکن : دارد
آب میوه گیری : دارد
آب مرکبات گیری : دارد
رنده برقی : دارد
تعداد دیسک رنده : 4 عدد
خمیرزن : دارد
همزن : دارد
مخلوط کن : دارد
چرخ گوشت : ندارد
ظرفیت خردکن : 2.1 لیتر
ظرفیت مخلوط کن : 1.2 لیتر
رنده درشت 4میلیمتر : دارد
رنده ریز 2میلیمتر : دارد
خلال کن : دارد
رنده نگینی : دارد
تعداد سرعت : 2 سرعته
عملکرد(Pulse) : دارد
عملکرد(Turbo) : دارد
تعداد سرعت : 2 سرعته
آسیاب : دارد
جنس مخزن آسیاب : شیشه
جنس مخزن مخلوط کن : شیشه
پایه ضدلغزش : دارد
قفل کودک : دارد
طول سیم : 1 متر
خلال کن : دارد
گوشت کوب برقی : ندارد
محفظه تیغه : دارد
میزان صدا : 50تا 60 دسی بل
اقلام همراه : اقلام همراه پک غذاساز،دفترچه راهنما

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه