توستر فیلیپس مدل HD2582 830W

توستر نان فیلیپس مدلHD۲۵۸۱    توستر نان ۲ورقه قادر به گرم کردن و برشته کردن انواع نان

توستر نان ۲ورقه
توستر نان فیلیپس مدلHD۲۵۸۱ با طراحی بینظیر خود برای گرم کردن و برشته کردن نان مناسب می باشد. توستر نان ۲ورقه با توان ۸۳۰ وات میتوان هم زمان دونان را توست کند. این دستگاه برای گرم کردن نان های دیگر نیز استفاده میشود. شما میتوانید به همراه یک بسته نان توست توسط توستر فیلیپس یک صبحانه خوش طعم با دوستان و همکاران خود میل نماید.

مشخصات نان توست فیلیپس چه چیزی می باشد؟
برروی توستر نان فیلیپس مدلHD۲۵۸۱ ولوم چرخشی با ۸درجه حالت توست تعبیه شده است. با استفاده از این ولوم بنا به سلیقه خود به برشته کردن نان با درجات مختلف را فراهم می سازد. جنس بدنه نان توست از پلاستیک مقاوم دربرابر حرارت ساخته شده است که علاوه بر زیبایی تمیز کردن آن راهم سهولت می بخشد. توستر نان ۲ورقه قابلیت خاموش شدن را به صورت خودکار و یا دستی را انجام می نماید. با تنظیم حرارتی که این دستگاه دارد قادر به انجام یخ زدایی مواد غذایی و گرم کردن مجدد را نیز دارا می باشد. با سینی طراحی شده به ما کمک میکند تاپس از برشته شدن نان بتوان خورده نانها را براحتی جمع آوری کرد.

طریقه استفاده توستر فیلیپس
حال برای آماده سازی تعدادی نان توست شده ابتدا دو عدد نان را از دهانه بالا بر جای خود قرار دهید. سپس توسط اهرم بغل توستر آن را به پایین کشانید و با کلید تنظیم حرارت می توانید آن را به پخت دلخواهتان برسانید. این عمل گزینه بسیار مناسبی برای آماده سازی یک صبحانه عالی برای خود و خانواده شما می باشد. فروشگاه  اینترنتی مظلومی با داشتن انواع نان توست های دوتایی و چهارتایی در هنگام خرید همراه شماست.

کاربردی دیگر
با استفاده از توستر نان فیلیپس مدلHD۲۵۸۱ میتوانید انواع کلوچه و شیرینی های دیگر را نیز گرم کرد. برای این عمل کافیست که دسته پشت نان توست را به پایین کشید تا میله فلزی روی سطح دستگاه قرار گیرد. حال میتوانید شیرینی و دیگر نان های خود را روی میله قرار داد و دستگاه را روشن نمایید.

ابعاد : 304 × 184 × 204 میلی متر
وزن : 2 کیلوگرم
توان : 830 وات
تعداد درگاه قرارگیری نان : 2 عدد
کشوی جمع آوری خرده نان : دارد
قابلیت تنظیم حرارت : دارد
قابلیت یخ زدایی : دارد
قابلیت قطع خودکار : دارد
دکمه توقف عملیات : دارد
تعداد حالت تست : 8 حالت
جنس بدنه : پلاستیک و استیل
طول سیم : 1 متر
برق مصرفی : ۲۴۰-۲۲۰ ولت
قابلیت های پخت : برشته کردن،یخ زدایی،گرم کردن مجدد،گرم کردن شیرینی

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه