فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی | جام جم

فر کننده و حالت دهنده مو والرا مدل 1955

فر کننده مخروطی مو والرا مدل Valera Conix دارای پوشش سرامیک تورمالین و حداکثر دمای 200 درجه‌ی سانتی‌گراد است. این فر کننده دارای مخزنی حرارتی به شکل مخروط است که قطر آن از 13 تا 25 میلی‌متر زیاد می‌شود.

روی این مخروط توسط پوششی ترکیبی از سرامیک تورمالین پوشانده شده است. تورمالین منبع طبیعی تولید یون‌های منفی است. بنابراین می‌توان گفت این فر کننده دارای فناوری تولید یون نیز می باشد. هنگامی‌که موها به دور مخروط حرارتی پیچیده می‌شوند، یون‌های منفی آزادشده توسط تورمالین، الکتریسیته‌ی ساکن روی مو را که باعث وز شدن موها است،خنثی می‌کند.

سرامیک به‌ کار رفته نیز با پخش مناسب دما و پایداری دمایی خوبی که دارد آسیب موها در اثر حرارت زیاد را کمتر می‌کند. دمای این دستگاه قابل تنظیم نیست و با روشن کردن آن دما تا 200 درجه‌ی سانتی‌گراد بالا می‌رود.

سیستم گرمایش سریع
به کمک سیستم گرمایش سریعی که در المنت حرارتی فر کننده مخروطی مو والرا مدل CONIX استفاده شده، دمای مخروط سریعاً به حداکثر دمای ممکن می‌رسد. از ویژگی‌های ظاهری این فر کننده باید به سر عایق حرارت، پایه‌ی تعبیه‌شده در بدنه و سیم چرخان آن اشاره کرد.

سر عایق حرارت برای استفاده از فر کننده توسط دو دست به کار می‌آید. پایه تعبیه‌شده در بدنه برای قرار دادن دستگاه روی سطح استفاده می‌شود. سیم برق 3 متر طول داشته و با قابلیت چرخشی که دارد دچار فرسودگی نمی‌شود

. همراه فر کننده یک کیف نگه‌داری نیز ارائه می‌شود که دارای پد نسوز می باشد.هنگامی که فر کننده داغ است می‌توان آن را روی پد نسوز کیف قرار داد. علاوه بر این یک دستکش سه انگشتی نیز وجود دارد که برای محافظت از انگشتان هنگام حالت دادنموها استفاده می‌شود.


دارای 10 کارایی مختلف جهت آرایش مو
دارای سری اتو مو
سری موج دهنده (ویو) متوسط
سری موج دهنده (ویو) درشت
سری فر کننده سایز درشت
سری فر کننده سایز متوسط
سری فر کننده مارپیچ سایز ریز
سری فر کننده سر پخ
قطعه برس دار
جنس سری اتو مو و موج دهنده ها از سرامیک
جنس سری فر کننده ها از استیل ضد زنگ
تمام سری های فر کننده دارای گیره نگهدارنده مو و استند
مجهز به تکنولوژی نانو سیلور
سری های آنتی باکتریال (ضد باکتری و میکروب)
صفحه قفل دار جهت ایمنی بیشتر هنگام کار
قابلبت چرخش 360 درجه سیم
دارای کیف مخصوص نگهداری و حمل و نقل
همراه با دو عدد گیره تقسیم مو
صاحب برند شرکت والرا سوئیس

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه