کارواش کا رچرK5 Premium Full Control Plus Home

کارواش کرشر مدل K5 Premium Full Control Plus Home ، با قدرت نظافت فضای بیرونی منزل، پرقدرت ترین کارواش ما است. و تمام آنچه شما نیاز دارید.

این دستگاه مجهز به آخرین دستاوردهای نظافتی و دارای: نیزه پرتاب کننده چند کاره و در اصطلاح ۳ در ۱ (۳ کار در یک دستگاه) با قابلیت تنظیم شدن برای سر نیزه های مختلف، نازل بلستر و برنامه مخصوص مواد شوینده میباشد. میزان فشار (با توجه به نوع تنظیمات یا مقدار مواد شوینده) قابل تنظیم است.

که این کار با لمس دکمه ای ساده بر روی دسته تفنگی و توسط نمایشگر LED انجام میشود. شلنگ دستگاه توسط قرقره ای دستی جمع و نگهداری میشود. همچنین سایر ابزار نیز درون دستگاه جای میگیرند. وقتی که آن را به برق میزنید. و از مواد شوینده استفاده میکنید متوجه میشوید.

این کارواش بی سر و صدا و استفاده آن آسان است. این مدل شامل یک کیت خانگی، فرچه T350 مناسب سطوح سخت مانند کف و پاسیو، 1 لیتر محلول شوینده مخصوص سنگ و نمای ساختمان و یک شلنگ پرفشار 8 متری میباشد.

 

​​

ابعاد : 34.9 × 42.6 × 87.8 سانتی متر
وزن : 14.3 کیلوگرم
توان : 2100 وات
حداکثر ارتفاع مکش : 0.5 متر
نوع موتور : القایی
قدرت فشار آب : 145 بار
طول شلنگ : 8 متر
حداکثر گرمای آب : 40 درجه سانتیگراد
حداکثر دبی جریان آب : ۵۰۰ لیتر در دقیقه
اقلام همراه : فیلترهای ترکیبی سوراخ دار برای تصفیه آب تبدیل شلنگ باغبانی با قطر ¾ اینج ،قرقره شلنگ فشار قوی تفنگ فشار قوی با اتصال سریع همراه با نشانگر و تنظیم فشار موتور ،خنک شونده با آب نازل فشار قوی متغییر چند کاره ،شوینده قوی 1 لیتری
سایر مشخصات : قابلیت تنظیم فشار آب به صورت دیجیتالی بر روی دسته مجهز به موتور قدرتمند آب خنک اتصال کلیکی شلنگ خروجی مجهز به دسته تلسکوپی

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه