اتو مو پاناسونیک مدل EH-HV70

اتو مو پاناسونیک مدل EH-HV70 یک اتو موی خانگی با صفحات باریک از مجموعه محصولات شرکت پاناسونیک می باشد. این دستگاه به دلیل داشتن قابلیتهایی که سازنده برای آن در نظر گرفته است می تواند هر جنس مو با هر ضخامتی را به خوبی حالت دهد. این دستگاه از طراحی زیبا در قسمت بیرونی و در قسمت فنی نیز دارای مشخصاتی است که نظر بسیاری از استفاده کنندگان را به خود جلب می کند.

اتو مو پاناسونیک EH-HV70 دارای صفحاتی با پوشش سرامیک آغشته به کراتیم و روغن نارگیل است که باعث می شود موها بر روی صفحات به راحتی و نرمی حرکت کنند و حالت بگیرند. جنس این صفحات باعث می شود که حالت ایجاد شده بر روی موها پس از اتو کردن حالت خود را بهتر حفظ کند. این دستگاه اتو موی بابیلیس دارای قابلیت تولید یون می باشد. به واسطه‌ی این فناوری، الکتریسیته‌ی ساکن بر روی موها از بین می رود. پس از استفاده از دستگاه، وز موها گرفته می شود. حالت موها بهتر و جنس موها لطیف تر شود. این دستگاه مجهز به سیستم خاموش کن خودکار می باشد. اگر پس از 60 دقیقه از دستگاه استفاده نشود این دستگاه بصورت خودکار خاموش می شود.

تنظیم درجه حرارت :
قابلیت گرم شدن سریع این دستگاه به گونه ای است که صفحات این دستگاه پس از مدت 15 ثانیه گرم می شود و به دمای 100 درجه‌ی سانتیگراد می رسد. این قابلیت به ولتاژ برق نیز وابسته است. اگر ولتاژ برق بین 100 تا 120 ولت باشد این زمان به 40 تا 50 ثانیه افزایش می یابد. دیگر ویژگی مهم این دستگاه قابلیت تنظیم درجه حرارت در 5 دمای مختلف می باشد. دماهای قابل تنظیم دستگاه از 130 تا 230 درجه‌ی سانتیگراد می باشد. دمای 230 درجه‌ی سانتیگراد مناسب حالت های خاص مو و موهای کراتینه می باشد. اتو مو پاناسونیک مدل EH-HV70 دارای صفحات باریک می باشد. این مشخصات و تنظیم دمای تا 230 درجه باعث می شود، مو با هر ضخامتی را بتوان با این دستگاه به راحتی حالت داد. درجه حرارت بالاتر از 180 تا 200 درجه مناسب موهای ضخیم و سالم می باشد. این درجه حرارت مناسب موهای آسیب دیده و ضعیف تر نمی باشد. برای تنظیم دما در 5 حالت، از کلید تنظیم عملکرد که بر روی قسمت داخلی بدنه قرار دارد می توان استفاده کرد. در ادامه دمای مناسب اتوی موها با درجه های مختلف را معرفی می کنیم.

دمای 130 تا 160 درجه : مناسب موهای سفید، موهای آسیب دیده
دمای 160 تا 200 درجه : مناسب موهای رنگ شده، موج دار و معمولی
دمای 200 تا 230 درجه : مناسب موهای ضخیم و فرفری
این دستگاه همچنین مجهز به سیستم حفظ دما می باشد. این سیستم باعث می شود تا پس از کار با دستگاه از مقدار گرمای صفحات در تماس با موها کاسته نشود و همیشه دمای صفحات بصورت ثابت حفظ و حالت دهی موها بصورت یکنواخت با دمای یکسان انجام شود.

مشخصات بدنه :
جنس بدنه‌ی این دستگاه از پلاستیک است. مهمترین ویژگی این بدنه حفظ سایز و اندازه و تغییر نکردن ترازبندی صفحه ها می باشد. این دستگاه مجهز به 3 عدد کلید شامل کلید روشن و خاموش و 2 عدد کلید تنظیم عملکرد دما می باشد. این دستگاه همچنین مجهز به نمایشگر LED است که درجه حرارت دستگاه را نمایش می دهد. طول سیم برق این دستگاه 2 متر می باشد. این سیم برق شعاع کاری بیشتری برای استفاده از دستگاه به کاربر میدهد. ویژگی مهم دیگر این دستگاه داشتن سیم گردان است. در هنگام استفاده از اتو به دلیل جابجایی زیاد اتو در طرفین، ممکن است سیم برق دستگاه پیچ بخورد و هر لحظه باید گِره های سیم دستگاه را برطرف کرد. اما با استفاده از این دستگاه به دلیل داشتن سیم گردان با این مشکلات روبرو نخواهید شد. این دستگاه اتو مو پاناسونیک مدل EH-HV70 همچنین دارای قفل صفحات می باشد که میتوان با استفاده از آن صفحات را بر روی یکدیگر قفل کرد. این دستگاه همچنین دارای یکعدد سری اضافی Volumizer است. با استفاده از این سری میتوان حجم موها را بیشتر کرد. میتوان موها را از ریشه حالت داد و صاف کرد. با این دستگاه میتوان موها را صاف، حلقه ای و رو به بالا یا افزایش حجم حالت داد.

حفاظت از کوتیکول مو :
نام خارجی ترین بخش ساقه‌ی مو کوتیکول می باشد. حالت کلی مو بستگی به وضعیت کوتیکول مو دارد. نرمی و لطافت، انعطاف و حالت مو بستگی به کوتیکول مو دارد. کوتیکول از مهمترین بخش های مو می باشد. این ناحیه دارای مقاومت بالایی در برابر تغییرات شیمیایی می باشد. اگر این قسمت مو دچار آسیب شود، موها خشن و خشک می شود و پس از آسیب لایه‌ی کوتیکول بخش های درونی مو نیز آسیب بیشتری می بینند. این لایه موها را در برابر انواع آثار خارجی محافظت می کند. وزن این لایه نسبت به کل وزن یک تار مو 10 درصد می باشد. نوع پوشش صفحات اتو سبب می شود که کمترین آسیب به این بخش محافظتی از موها برسد.

متعلقات اتو مو پاناسونیک مدل EH-HV70 :
متعلقات داخل جعبه این دستگاه اتو مو عبارتند از :

سری Volumizer
دفترچه‌ی راهنما

نمایشگر : LED
صفحات با طول 110 میلیمتر
قابلیت ثابت نگه داشتن دما
حفاظت کامل از کوتیکول مو
دارای سری اضافه Volumizer
سیم برق گردان بدون پیچ خوردن
صفحات کاملاً تراز بر روی یکدیگر
قابلیت تنظیم 5 درجه حرارت مختلف
طول کابل برق دستگاه : 2 متر
سیستم قفل صفحات اتو : دارد
قابلیت تولید یون برای مراقبت بیشتر از موها
سیستم خاموش کن خودکار پس از 60 دقیقه
قابلیت گرم شدن سریع صفحات در 15 ثانیه تا 100 درجه سانتیگراد
جنس پوشش صفحات سرامیک آغشته به کراتین و روغن نارگیل
کاهش زمان حالت دهی به موها با سیستم گرمادهی یکنواخت
ولتاژ دستگاه : 100-240 ولت تنظیم بصورت خودکار

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه