یخچال و فریزر 14 فوت دیپوینت مدل DISCOVER

یخچال فریزر دیپوینت مدل DISCOVER محصولی با قابلیت های هوشمند است که گرید انرژی A دارد و از قابلیت منحصر به فرد KNOCK KNOCK بهره می برد شما با ضربه زدن به صفحه نمایش محصول می توانید محتویات داخل یخچال را بدون بازکردن درب آن از طریق مانیتور ملاحظه کنید,همچنین این یخچال با بوگیر اتوات و نانو فرشی که دارد تمتم باکتری های موجود در یخچال را از بین برده و جلوگیری از بوی بد یخچال میشود و علاوه بر این طبقه مختص گوشت و مرغ که با دمای صفر درجه مانع یخ زدگی مواد شدهخ و تا چند روز بدون فریز کردن مواد را تازه نگه میدارد.
مشخصات
ارتفاع یخچال 186 سانتی متر
عرض یخچال 86 سانتی متر
عمق یخچال 69 سانتی متر
تعریف ظرفیت تقریبی (فوت مکعب) با توجه به آنکه اطلاعات مرتبط با ظرفیت یخچال ها همگن و قابل مقایسه نمی باشد و در برخی از یخچال ها بر اساس فوت مکعب و در برخی بر اساس لیتر خالص یا ناخالص اعلام گردیده است. در زنبیل برای یکسان سازی و قابلیت فیلترینگ و امکان خرید راحتتر، یک ظرفیت تقریبی محاسبه گردیده است که نشاندهنده ظرفیت حدودی یخچال بر اساس فوت مکعب می باشد، لازم به توضیح است که این مقدار تقریبی بوده و مقدار دقیقی نمی باشد. جهت آگاهی از ظرفیت واقعی، باید مقادیر ظرفیت بر اساس لیتر یا فوت مکعب را بررسی فرمائید و از ظرفیت تقریبی استفاده ننمائید.
سایر ویژگی ها و امکانات سیستم ذوب برفک اتوماتیک هوشمند سیستم گردش هوای داخلی اجباری (فن‌ دار) محفظه انجماد سریع سیستم روشنایی ال ای دی هوشمند سیستم کنترل هوشمند دیجیتال دمای یخچال و فریزر
سیستم بدون برفک یخچال و فریزر بدون برفک
صفحه نمایش کنترل پنل لمسی LED
ظرفیت تقریبی (فوت مکعب) 29 فوت
ظرفیت خالص فریزر (لیتر) 170لیتر
فیلتر تصفیه آب فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+
محفظه بار مجهز به تکنولوژی درب بار شفاف شونده
یخساز یخ ساز دستی

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است