یخچال فریزر 27 فوت امرسان BFN27D-W3 سفید

یخچال 27 فوت امرسان دارای نمودار مصرف انرژی A بوده و از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. این یخچال ظاهر منظم و ساده ای دارد که مخصوص افراد ساده پسند است. یخچال این محصول در قسمت بالا و فریزر آن در قسمت پایین قرار دارد. موتور این یخچال کاملا بی صدا بوده و آرامش شما را فراهم میکند. فضای داخلی يخچال فريزر بالا پایین 27 فوت با یخساز مدل BFN27D، دارای 3 طبقه است. شیشه های جدا کننده داخلی آن دارای عرض مناسب برای انواع ظروف و از جنس نشکن است. این شیشه ها در برابر تغییرات دما مقاومت بالایی دارد. طول طبقات این یخچال قابل تغییر بوده و شما قادر خواهید بود، به هر اندازه دلخواه، طول آن را تغییر دهید. همچنین دارای 2 کشو به صورت مجزا است تا بتوانید میوه و سبزیجات را در داخل آن قرار دهید و از آلودگی یا فاسد شدن آن ها جلوگیری کنید. همانطور که میدانید میوه و سبزیجات خیلی زود فاسد می شوند، اما اگر در داخل کشو به صورت جداگانه قرار گیرند، عمر طولانی تری خواهند داشت. کشوهای فریزر این یخچال 3 عدد است که بسیار جادار بوده و از اندازه مناسبی برخوردار میباشد. همچنین جهت باز شدن درب یخچال و فریزر 27 فوت امرسان، به سمت راست میباشد. ابعاد این یخچال فریزر 27 فوت، 185*81.5 *79 است. این ابعاد مناسب برای اکثر آشپزخانه ها با هر اندازه کابینت میباشد. قسمت یخچال این محصول امرسان دارای گنجایش 502 لیتر و قسمت فریزر 373 لیتر می باشد.

یخچال فریزر 27 فوت امرسان  BFN27D502-W2، بدون برفک میباشد. همچنین مجهز به یخساز اتوماتیک بوده که به آب شهری متصل است و قابلیت غیرفعال سازی نیز دارد. ولی این محصول زیبا فاقد آبسردکن میباشد. با داشتن این یخچال نگران کودکان خود نباشید، چرا که مجهز به قفل کودک است. سیستم کنترل این یخچال به طور الکترونیکی است و دارای نمایشگر تاچ پنل روی بدنه خود است. از امتیازات ویژه این محصول عیب یابی هوشمند، جایگاه هوم بار، سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی و سیستم انجماد سریع می باشد. یخچال 27 فوت با یخساز امرسان مدل BFN27D، دارای کربن بوگیر می باشد که باعث می شود، غذای شما داخل یخچال بوی نامطلوبی به خود نگیرد و یا بوی غذاها در فضای یخچال پخش نشود. این یخچال مجهز به پایه های قابل تنظیم و چرخدار می باشد و به شما در هنگام جابه جایی یخچال بسیار کمک میکند.

 • ابعاد : 80×82×185سانتیمتر
 • برند

  امرسان

  رنگ

  سفید و سیلور

  کلاس مصرف  انرژی

  A

  گنجایش خالص به فوت

  27 فوت

  گنجایش خالص

  502 لیتر

  سیستم آبریز

  ندارد

  سیستم یخ ساز

  اتوماتیک

  انجماد سریع

  دارد

  نمایشگر

  دارد

  نوع دستگیره

  اهرمی

  سیستم خنک کننده

  ضد برفک

  سیستم عیب یابی هوشمند

  دارد

  نوع روشنایی

  LED

  سایر ویژگی ها

  دارای هوم بار، فریزر پایین یخچال بالا، جا لبنیاتی و جا بطری، بوگیر مواد غذایی، فریزر 3 کشو، کشوی میوه و سبزیجات تازه، پایه های قابل تنظیم و چرخدار، سیستم گردش هوای چند قسمتی، سیستم کاهنده مصرف انرژی، طبقات شیشه ای عریض نشکن

نظرات مشتریان

  برای این کالا نظری ثبت نشده است